Informacija telefonu:
+370 659 51645

Mūsų įmonių grupė B&B veiklą pradėjo 2002 metais Šalčininkų rajone. Pirmiausiai buvo vykdyti karkasinių namų gamybos darbai, po kelių metų pradėta gaminti obliuotą medieną, o 2006 metais – briketus. Pastebėjus natūralaus kuro poreikį, 2007 metais žmonėms pasiūlytos medžio granulės. Svarbu paminėti, kad šiam kurui nėra specialiai kertami medžiai: briketams ir granulėms naudojama mediena gaunama iš karkasinių namų ir obliuotos medienos gamybos likučių.

 

Užtikrinama paslaugų ir prekių kokybė

 

Galime užtikrinti aukštą produktų kokybę, nes patys atliekame ne tik apdirbimą, bet ir medienos kirtimą bei transportavimą. Skirtingų tipų mašinos leidžia užsakovams prekes tiekti ir iškrauti patogiai: net 95 proc. užsakymų pristatomi kliento pageidaujamu laiku, pristatymas gali būti ir po darbo, ar savaitgaliais.

 

DIN+ standartus atitinkantys briketai ir granulės yra gaminami Šalčininkų rajono gamykloje. Netoli jos skaldomos ir įmonės parduodamos malkos. Visą procesą prižiūri profesionalai, kuriems svarbu, kad klientai neabejotų produkcijos kokybe ir būtų patenkinti įsigytu kuru.

 

Eksportas ir vietinė prekyba

 

Iki 2010 metų mūsų pagamintos granulės ir briketai buvo daugiausiai eksportuojami. Pagrindinės eksporto šalys – Vokietija, Italija, Danija, Nyderlandai. Šios valstybės renkasi mūsų įmonę iki šiol: į jas išvežama net 2/3 biokuro produkcijos.

 

2010 metais paleidus dar vieną granulių gamybos cechą, buvo padidintos produkcijos apimtys (iki 1500 tonų per mėnesį). Tai paskatino mūsų gaminamu biokuru prekiauti ir Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje realizuojama viena trečioji įmonės pagaminto kuro.

 

Siūlomos prekės ir užsakymas

Šiuo metu mūsų pagrindinė produkcija yra medienos granulės, briketai bei malkos.

Granules parduodame paletėmis. Vienoje 1t sveriančioje paletėje yra 67 maišai (66 maišai po 15 kg ir 10 kg maišas). Jei norite produktą pirmiausia išbandyti, siūlome pirkti 5-10 maišų.
Briketai taip pat parduodami paletėmis. Vienoje paletėje yra 96 pakuotės po 12 briketų (1 pakuotė sveria 10 kg).
Malkos parduodamos konteineriais, kuriuos sudaro po 2 erdmetrius.

 

Norėdami užsisakyti produkciją, nurodykite ne tik norimo kuro kiekį, savo adresą ar atsiskaitymo būdą, bet ir kokio tipo mašinos pageidaujate. Mašinos pasirinkimą lemia grindinys (trinkelės, gruntas, asfaltas) bei privažiavimo iki iškrovimo vietos galimybės. Pateikus šiuos duomenis bus aišku, kuria mašina iš turimų trijų pristatyti kurą – mažąja mašina su liftu, kuri yra trumpesnė, gali vežti 2 tonas ir yra pritaikyta gabenti produkciją, kur privažiavimas sudėtingesnis, didžąja krovinine ar mašina su kranu.

apie-mus-2

 

Prekių pristatymas

Pateiktas užsakymas įvykdomas per 1 – 3 dienas, priklausomai nuo pasirinkto pageidaujamo laiko, transporto užimtumo ir maršruto. Jei gyvenate už Vilniaus ribų, patariame susisiekti su mūsų vadybininku: suderinsime geriausią prekių kainą su pristatymu. Klientai turi galimybę susitarti ir dėl produkcijos atvežimo dienos. Užsakymo metu Jums tereikės parodyti iškrovimo vietą ir atvykę mūsų darbuotojai viskuo pasirūpins.

 

Mūsų įmonių grupei B&B svarbi klientų nuomonė ir aukštos kokybės produkcija, todėl galime padėti tinkamai nustatyti reikiamus kieto kuro katilus, parinkti tinkamiausią biokurą. Padėsime rasti sprendimą į bet kurį Jums iškilusį klausimą ir mielai pakonsultuosime.

Peržiūrėti produkciją   Susisiekti ar užsakyti prekes