Informacija telefonu:
+370 659 51645
Kuro granulės – tai ekologiškas biokuras, pagamintas iš spygliuočių medienos, kurią susmulkinus ir išdžiovinus yra formuojamos 6 arb 8 mm granulės.
Produktų sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų. Ekologiškas ir tausojantis aplinką kuras gaminamas iš atsinaujančių šaltinių, degimo metu išskiriama mažai CO2.

Medžio pjuvenų briketai (RUF) – kietas biokuras, turintis kelis kartus didesnę energetinę verte, nei kitos kieto kuro rušys. Ypač patogus didesnių patalpų apšildymui. Ypač sausas, tinka visiems kieto kuro kuro katilams.

Rekomenduojama produktus laikyti sausoje patalpoje. Sandėliuojant lauke pasirūpinkite tinkama apsauga nuo drėgmės, stebėkite ar neatsiranda pažeidimų pakuotėse. Užtikrinkite vėdinimą, palikte tarpus tarp palečių ar šoninio sąlyčio.
Mūsų produktų techninę charakteristiką rasite meniu skiltyje Produkcija.
Užsisakę produkciją iš Kuro-granulės.lt, galite ją laikyti mūsų sandėliuose, o mes bet kada ją galėsime pristatyti!
Pristatymas Vilniaus rajone - nemokamas. Dėl kitų miestų - kaina sutartinė. Pristatome ir šeštadieniais.

Apmokėjimas iš anksto arba atsiskaitymas pristačius prekes.

Mūsų įmonė siūlo keturis pristatymo būdus:

  • Automobilį su kranu-manipuliatoriumi;
  • Krovininę mašiną su liftu;
  • Mikroautobusą su liftu;
  • Pneumatinį transporterį su įputimu.

Norėdami įsitikinti, jog mūsų granulės tinkamos ir kokybiškos, Vilniuje galite įsigyti kelis maišus pabandymui. Daugiau informacijos apie tai telefonu: +370 659 51645.

Mūsų medžio granulės patvirtintos SGS setifikatu bei atitinka DIN+ standartą. Tačiau jei iškylo problemų ar vis gi esate nepatenkinti mūsų produkcija, skambinkite - mes pasiruošę padėti.

Prieš pradedant kūrenti granulėmis, patariama apskaičiuoti reikiamą jų kiekį. Atkreipkite dėmesį į granulių kokybę, krosnelę ir šildymo plotą.

Medžio briketų kokybė priklauso nuo jų turimų kuro parametrų. Taip pat svarbios sudarytos laikymo ir degimo sąlygos.