telefonas
Informacija telefonu:
+370 659 51645
nemokamas pristatymas
Produkcija

Ruošiatės žiemai? Tuomet pravartu pasirūpinti pakankamu kiekiu kuro namų šildymui. Populiarėjantis biokuras skirstomas į tris rūšis: tai medžio granulės, medžio pjuvenų briketai ir malkos. Mūsų asortimente taip pat yra techninė druska, greitai nutirpdanti nuo kelio ledą.

 

Šildymo kuro alternatyvos

Privačių namų šildymui savininkai gali naudoti gamtines dujas, elektrą ar tam tikros rūšies kietą kurą. Vis dažniau kietas kuras yra keičiamas ekologiškomis alternatyvomis, kurios lygiai taip pat patalpose užtikrina šilumą, be to, biokuras mažiau kenkia gyventojams bei aplinkai.

 

Natūralų kurą patariama rinktis dėl šių priežasčių:

  • galima lengviau prižiūrėti degimo procesą;
  • iš medienos atliekų gaminamas biokuras padeda palaikyti atmosferoje sudaromo anglies dvideginio balansą (nes deginant anglies dvideginio pagaminama tiek pat, kiek augantis ir vėliau naudojamas kurui medis jo išvalė);
  • šildymas yra efektyvus, jei kuras pasirenkamas pagal katilą ar krosnelę, be to, susidaro mažiau pelenų;
  • jei kietas kuras gaminamas iš atliekų, tai tampa būdu panaudoti visą nukirstą medį, ne tik jo dalį, taigi sumažinamas medienos švaistymas;
  • degdamas šis kuras beveik neišskiria nuodingų medžiagų.

Kaip pasirinkti tinkamą kuro tipą?

 

Medienos biokuras yra skirstomas į tris tipus: malkas, pjuvenų briketus ir granules. Kuris tipas geriausiai tiks jūsų namų šildymui, priklauso nuo kelių veiksnių:

  • Turimos priemonės. Jei jūsų namuose jau yra granulinis katilas ar krosnelė, tuomet galite rinktis tik šiems prietaisams tinkantį kurą. Turite kieto kuro katilą? Tokiu atveju tinka malkos ar briketai.
  • Sandėliavimo galimybės. Norėdami sandėliuoti tam tikras kuro rūšis, pavyzdžiui, malkas, turėsite joms paruošti atskirą malkinę. Renkantis kitas kuro rūšis, užteks vietos garaže ar netoli katilinės.

Rinkdamiesi kurą savo namams, susisiekite su mūsų vadybininkais. Patarsime ne tik ką rinktis, bet ir kokį kuro kiekį užsisakyti.