telefonas
Informacija telefonu:
+370 659 51645
nemokamas pristatymas
  • durpių briketai

Durpių briketai


Šilumingumas4300 Kcal/Kg

Drėgnumasapie 15-16 proc.

Peleningumasiki 9-10 proc.

Frakcija: 180x70x70 mm

Fasavimas: 475-500kg didmaišiai


Kaina:
Užsakyti

 

 

Durpių briketai – biologinės kilmės kuras, kurį šiandien įvairių patalpų šildymui bei pramonei naudoja daugelis pasaulio valstybių. Tai – itin švarus ir ekologiškas kietasis kuras, išgaunamas specialios technologijos būdu – presuojant trupinines kuro durpes. Lyginant su malkomis, šis produktas pasižymi didesniu kaitrumu, todėl šildantis durpių briketais, namai išliks šilti ilgą laiką. Efektyvus, paprastas durpių briketų naudojimas ir patogus jų atsargų laikymas – puikus pasirinkimas šiuolaikiškam žmogui.

Dėl ypač didelio susmulkintų durpių suspaudimo produktas įgauna gana didelį kaloringumą. Būtent ši savybė užtikrina, kad degdami durpių briketai į aplinką išskiria daug šilumos. Sausos malkos pasižymi tris kartus mažesne kaitra, nei iš durpių pagaminti briketai. Be to, gamybos metu pašalinama dalis kenksmingų medžiagų, todėl pagaminamas švarus produktas, savo sudėtyje turintis labai mažai sveikatai pavojingų ar nedegių sudedamųjų.

Į kieto kuro katilą, nedidelę krosnelę ar židinį įpylus durpių briketų, kuras degs ilgai, todėl nereikės rūpintis kuro papildymu. Briketai parduodami patogiose pakuotėse. Toks sprendimas naudingas nenorintiems rūpintis specialia kuro laikymo vieta ar jo paruošimu prieš kūrenimą (kas yra būtina namus šildantis malkomis). Durpių briketus sudėti galima vieną ant kito – jie yra lengvi, neužima daug vietos, mažai dulka.  Visa tai sudaro galimybę šį kietą kurą laikyti kone kiekvienoje sausoje vietoje. Vienintelis reikalavimas durpių briketų laikymui – geras patalpos vėdinimas.

Durpių briketai kaina prilygsta daugeliui kitų kieto kuro rūšių. Įsigiję reikalingą šio kuro kiekį, produktą į namus mes pristatysime nemokamai ir iškrausime pas jus kieme. Taupykite savo laiką bei pinigus – namų šildymui rinkitės ekologiškus durpių briketus.

Aukštos kokybės durpių briketai turėtų pasižymėti šiomis charakteristikomis:

  • Šilumingumas (4300 Kcal/Kg)
  • drėgnumas (apie 15-16 proc.)
  • peleningumas (iki 9-10 proc.)
  • Frakcija (180x70x70 mm) 
  • Fasavimas (475-500kg didmaišiai)

Džiaukitės šiltais namais su minimaliomis pastangomis – susisiekite su mūsų specialistais, kurie padės pasirinkti durpių briketus ir patars dėl reikalingo kiekio. Kuro-granules.lt svetainėje rasite įvairių ekologiškų kuro rūšių – malkų, medžio granulių, medžio pjuvenų briketų. Asortimentą papildėme  ir durpių briketais. Kreipkitės dėl jų nurodytais kontaktais.

 

Rūpinamės ekologiška Jūsų namų šiluma!

Kitos prekės

Call Now Button